סיפור בריא – אוכל קל, מהיר וצמחוני

כמטפלת ברפואה סינית הבנתי, בשלב מסוים, שאני יודעת להמליץ למטופלים שלי על המאכלים שהם צריכים לאכול כדי לשמור על בריאות טובה, אבל אין לי מושג איך מכינים אותם. כך מצאתי את עצמי משתתפת בלימודי שפים להכנת אוכל בריא, צמחוני וטבעוני בסנטה קרוז, קליפורניה, הרבה לפני שהנושא הפך לטרנד. עולם שלם נפתח בפניי. כל כך הרבה אפשרויות להכין אוכל כמו שאני מאמינה שצריך לאכול.

זהו ספר שכל מי שהבריאות חשובה לו מאחל לעצמו – עם המון מתכונים בריאים, צמחוניים, קלים מאד להכנה, שלא דורשים הרבה זמן במטבח. עם עצות טובות והרבה רעיונות איך להכין בקלות ובמהירות ארוחות מרהיבות ממרכיבים פשוטים. ההקפדה על ההכנה הפשוטה, המתכונים הבריאים, והמגוון האדיר של מתכוני ירקות הינו ראשוני ומיוחד. חלק ניכר מהמתכונים נטולי גלוטן וחלקם הגדול מתאימים לטבעונים.

שלושת פרקי הספר – ירקות, דגנים וקטניות וקינוחים – כוללים מתכונים שיגרמו לכם להרגיש טוב ושבזכותם לא תצטרכו לעשות עוד דיאטות. לצדם יש הסברים קצרים וברורים איך לעבור לתזונה מאוזנת, פשוטה ולא קיצונית, עם תובנות מהרפואה הסינית.

הספר הוא גם מעין יומן מסע אישי-משפחתי. שזורים בו טקסטים שכתבתי במהלך השנתיים שבהן חיינו בניו יורק, טיילנו בקרוון בניו זילנד וחזרנו הביתה, לארץ, למקום שבו הלב מרגיש שלם.

הספר הזה הוא בדיוק הספר שהייתי רוצה שיהיה לי. ועכשיו הוא כאן, לפניכם.

הצוות מאחורי הספר
הספר ניחן בהקפדה על הפרטים והמראה, תודות לצוות מעולה ממיטב היוצרים בתחום ספרות האוכל בישראל.
את הספר צלם – דניאל לילה ; ערכה – רותי קינן; סטייליסטית – טליה גון-אסיף; עיצוב – ורדה עמיר; הספר יצא בהוצאת "מבשלים ספרים".

67.00 ₪     128.00 ₪

Print Friendly, PDF & Email
דילוג לתוכן